flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До відома громадян, щодо порядку роботи Дарницького районного суду м. Києва

15 березня 2022, 10:00

          Шановні громадяни та учасники судових справ, повідомляємо, що Дарницький районний суд м. Києва в умовах воєнного стану не зупиняв своєї діяльності та продовжує здійснювати правосуддя з урахуванням рекомендацій Ради суддів України щодо роботи судів в умовах воєнного стану та об’єктивних обставин збройної агресії (у тому числі ведення можливих бойових дій) на адміністративно-територіальній одиниці місця розташування суду.

          Звертаємо вашу увагу на те, що через вибух який відбувся 25.02.2022 поруч із судом по вул. О.Кошиця 7 , відбулось часткове пошкодження будівлі суду за адресою м. Київ, вул. О.Кошиця 5а, в якій знаходяться усі канцелярії суду. У зв’язку з цим, тимчасово, до відновлення безпечних умов, повністю припинено прийом громадян та учасників проваджень у приміщенні суду за вказаною адресою.

          Працівниками апарату суду продовжується обробка вхідної та вихідної кореспонденції, реєстрація отриманих позовних заяв, надання відповідей на звернення громадян із направленням копій процесуальних рішень (в електронній формі) та виконання інших посадових обов’язків.

          На разі подати позовну заяву, інформаційний запит, заяву на отримання процесуальних документів можливо лише через систему Електронний суд або на офіційну електронну адресу суду inbox@dr.ki.court.gov.ua. Також, з 10:00 по 15:00 можливо отримати довідкову інформацію за тел. 044-575-90-32