flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відеоконференцзв'язок

Інформація щодо проведення судового засідання

у режимі відеоконференцзв'язку 

 

Судові засідання у режимі відеоконференцзв'язку в Дарницькому районному суду м. Києва відбуваються за адресою: м. Київ, вул. Кошиця 5-а, зал.202, тел.(044) 575-90-32, 575-90-29, а бронювання здійснюється vr.court.gov.ua.

 

 

  Сторони, інші учасники судового процесу, які не мають можливості з’явитись в судове засідання, у зв’язку з перебуванням в іншому населеному пункті, можуть подати клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, з усіма правами та обов’язками, передбаченими відповідним процесуальним законодавством.

Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання. Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.

У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь.

Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції негайно надсилається до суду, який зобов'язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. З метою забезпечення своєчасного проведення відеоконференції копія ухвали також може бути надіслана за допомогою кур'єра, факсу або електронної пошти.

Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксуються судом, який розглядає справу, за допомогою технічних засобів відеозапису. Носій відеозапису відеоконференції є додатком до протоколу судового засідання і після закінчення судового засідання приєднується до матеріалів справи.

З метою належної організації проведення судових засідань в режимі відеоконференції Дарницький районний суд м. Києва доводить до вашого відома, що в суді за адресою: м. Київ, вул. О.Кошиця 5а для проведення судових завдань в режимі відеоконференцзв'язку (далі – ВКЗ) обладнано два зали судових засідань (№213 і майданчик свідок) які зокрема постійно використовуються для слухання поточних справ судцями нашого суду, та за адресою: м. Київ, вул. Севастопольська 7/13 (зал №5) бронювання якого допускається лише для проведення ВКЗ у кримінальних справах щодо осіб які перебувають під вартою та потребують конвоювання до суду, в інших випадках за даним майданчиком засідання проводитись не будуть.  

Дарницький районний суд м. Києва забезпечує здійснення відеоконференції виключно за наявності завчасного бронювання майданчика ВКЗ за допомою WEB програми «Бронювання системи відеоконференцзв'язку» - https://vr.cour.gov. Зазначена програма призначена для резервування залів судових засідань у судах та приміщеннях установ виконання покарань і слідчих ізоляторів ДПС України для організації проведення судових засідань в режимі ВКЗ. 

При бронюванні необхідно враховувати режим роботи суду:

Понеділок - четвер       09:00 - 18:00

П’ятниця                       08:00- 15:45

Обідня перерва             13:00-13:45

Судові засідання, які призначені в режимі ВКЗ з Дарницьким районним судом м. Києва, в неробочий час та в обідню перерву здійснюватись не будуть.

Дарницький районний суд м. Києва, в рамках виконання судів щодо забезпечення проведення судових засідань в режимі відеоконференції, виконує тільки ті дії які передбачені вимогами процесуального законодавства України, а саме – вручення пам’ятки про процесуальні права та обов’язки учасника судового процесу, перевірки документів, що посвідчують особу та у разі необхідності перебування поряд з нею до закінчення судового засідання.